Hakkımızda

PRO-SER 1998 yılından günümüze BS, DIN, ISO, AATCC, ASTM ve diğer dünya standartlarında test cihazları ve yardımcı test ekipmanları üretmektedir.

Ürün portföyünün tamamını PROWHITE markası ile son kullanıcılara sunmakta olan PRO-SER farklı ülkelere direkt ya da bayileri aracılığı ile müşterilerine ulaşmaktadır.

Bu sayede PRO-SER günümüzde konusunda uzman kadrosu ve geniş teknolojik kabiliyeti ile tüm dünyada kabul gören uluslararası bir firma haline gelmiştir. 

Videoyu oynat
NE YAPIYORUZ

Standart test ekipmanlarının yanı sıra gelişen yeni sektörler ve yeni ürünler için de test ekipmanları üretme kabiliyetine sahip olan PRO-SER ulusal alanda birçok firmanın da çözüm ortağı olmuştur.

İmalatının tüm aşamaları için uygun prosedür ve izlenebilir standart uygulamalarını kullanmakta olan PRO-SER standartlara %100 uyumluluk ve gelişen süreklilik ilkesi ile üretim gerçekleştirmektedir.

Kuruluşumuzdan bu yana firmamıza göstermiş oldukları güvenden dolayı 3000’in üzerindeki sürekli müşterimize bu yazı ile tekrar teşekkürlerimizi sunarız